ZNAJDŹ PRODUKTY BIODERMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z BIODERMA

#MICELOMANIA - Biologiczne mechanizmy skóry

- Każdego dnia skóra jest poddawana wielu wyzwaniom Brud, kurz, zanieczyszczenia, sebum, metabolity, zanieczyszczenia, smog, metale ciężkie, makijaż Zanieczyszczenia, metale ciężkie, metabolity, makijaż, wzrost stresu oksydacyjnego, stan zapalny, osłabienie funkcji ochronnej skóry, zaostrzenie podrażnienia skóry i objawów wrażliwości. Pierwszy istotny krok w pielęgnacji to oczyszczanie. Sensibio H2O to kojący płyn micelarny, który uwalnia skórę od makijażu i zanieczyszczeń, respektując barierę ochronną skóry.
Dowiedz się więcej na www.micelomania.pl

TY CZUJESZ, MY DBAMY - kampania społeczna BIODERMA

Wysuszenie, zaczerwienienie, podrażnienie czy swędzenie to sygnały, które każdego dnia wysyła nam nasza skóra. Nie należy ich bagatelizować, gdyż ich podłożem mogą być różnego rodzaju schorzenia. Dlatego ważnym jest, by szybko znaleźć ich przyczyny i podjąć odpowiednie leczenie. Jednym z jego istotnych elementów jest odpowiednia higiena i pielęgnacja skóry. Pomogą one złagodzić dyskomfort i wzmocnić jej naturalną barierę ochronną. Pozwól nam o siebie zadbać: Ty czujesz, my dbamy💙
Dowiedz się więcej na www.bioderma.pl/ty-czujesz-my-dbamy

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BIODERMA

Wysoko Oczyszczona Woda - Płyn Micelarny Sensibio H2O

9 kroków oczyszczania
Proces mechaniczny i chemiczny
Drobiazgowa analiza na każdym kroku
Aby osiągnąć perfekcyjnie czystą wodą
O jakości ‘wody do iniekcji’
Bez zanieczyszczeń
Rygorystyczna kontrola obecności bakterii
Jakość farmaceutyczna
Dostosowana do standardów Europejskiej Farmkopei
W 100% bezpieczna dla skóry
Nawet najbardziej wrażliwej

Booster wzmacniający pielęgnację Sébium Lotion - Bioderma Polska

TO WŁAŚNIE W SKÓRZE Bioderma znalazła sposób na przywrócenie równowagi skórze mieszanej i skłonnej do trądziku. Na długi czas. Sébium Lotion - booster wzmacniający pielęgnację, reguluje pH i produkcję sebum, matuje skórę, zwęża pory i zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

MÓWIĄ O NAS

Kompleksowa pielęgnacja skóry trądzikowej

Leczenie trądziku to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie da się wyleczyć trądziku w tydzień czy nawet miesiąc. Pamiętaj, że efekt w postaci pięknej i zdrowej skóry jest tego wart. Zaprosiliśmy Adę (True Beauty is Internal) do opowiedzenia Wam jak kompleksowo dbać o skórę trądzikową, aby była piękna i zdrowa. Zapraszamy także do obejrzenia filmu na kanale Ady link, w którym Ada opowie Wam swoją historię walki z trądzikiem. Odwiedź także stronę akcji https://tradzikwymagaczasu.pl/ i zobacz, jak poradzić sobie z trądzikiem!

Hydrabio Perfecteur SPF 30 - Lamakeupebella

Zaprosiliśmy Zuzię ( Lamakeupebella ) do zrecenzowania kremu nawilżającego, wygładzającego i rozświetlającego skórę Hydrabio Perfecteur SPF 30. Zachęcamy także do obejrzenia filmu, w którym Zuzia opowiada jak rozpoznać skórę odwodnioną i jak właściwie ją pielęgnować: link Na kanale Lamakeupebella czeka na Was wiele inspiracji oraz recenzji: lamakeupebella Więcej informacji o preparacie Hydrabio Perfecteur znajdziecie na stronie: Hydrabio Perfecteur

ZNAJDŹ #BIODERMAPOLSKA

Dołącz do świata piękna @bioderma_poland i dziel się swoimi doświadczeniami na Instagramie. Znajdź nas też w innych mediach społecznościowych.

DOCENILI NAS