ALLERGIKA Krem do twarzy MED to wyrób medyczny, który stanowi skuteczną pomoc w łagodzeniu wszelkich schorzeń skóry.
Skóra sucha oraz skłonna do podrażnień wymaga specjalnej i bogatej formuły w codziennej pielęgnacji. Łagodny Krem do twarzy ALLERGIKA MED to zestaw starannie dobranych składników, które są dobrze tolerowane przez skórę. Krem do twarzy MED Allergika odbudowuje uszkodzoną skórę, skutecznie oraz długotrwale ją nawilża, jak również łagodzi wszelkiego typu podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia i przykre uczucie swędzenia oraz zapobiega łuszczeniu się skóry.
Krem do twarzy MED Allergika zawiera naturalne substancje wzmacniające barierę ochronną skóry, dlatego jest szczególnie polecany w przypadku:
Produkt może być stosowany w skojarzeniu z kortykosteroidami po konsultacji z lekarzem.
Ingredients: Woda, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, eter dikaprylowy, skwalan, gliceryna, glikol pentylenowy, diester kwasu polihydroksystearynowego i poliglicerolu, pantenol, polistearynian sacharozy, stearynian magnezu, siarczan magnezu, wosk pszczeli, ceramid NP, bisabolol, tokoferol.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
50 ml
GJ Pharma Sp. z o.o.
ul. Nałęczowska 18A, lokal 26 U
20-701 Lublin
Polska
email: office@gjpharma.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl