Blog
local_shipping Darmowa dostawa od 249 zł!
style Szeroki wybór produktów
update Wysyłka w 24h

Drogeria E-Melissa

W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.

Zamawiaj ulubione produkty online - bez kolejek, bez wychodzenia z domu i z wygodną dostawą!

Szeroki wybór kosmetyków

W naszej internetowej Drogerii Melissa staramy się oferować najlepsze produkty najbardziej znanych marek. Znajdziesz u nas tysiące dermokosmetyków, produkty dla mam i kobiet w ciąży, sprzęty medyczne, preparaty do żywienia medycznego czy akcesoria dla niemowląt i dzieci.

Drogeria Melissa to również miejsce z wieloma pomysłami na prezent, dostęp do próbek produktów oraz specjalnie przygotowane zestawy kosmetyków.

Szybka realizacja zamówień

Codziennie wysyłamy tysiące zamówień do naszych klientów. Jednocześnie zawsze staramy się odpowiednio zabezpieczyć nasze przesyłki, aby Twoje produkty dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Drogeria Melissa to również miejsce z wieloma pomysłami na prezent, dostęp do próbek produktów oraz specjalnie przygotowane zestawy kosmetyków.

Naszym celem jest również jak najszybsze przygotowanie złożonego zamówienia i dostarczenie go pod wskazany adres. Większość Naszych zamówień wysyłanych jest w 24h. Czas realizacji nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Codziennie nieustannie pracujemy, aby każdego dnia wprowadzać nowe, lepsze oferty. Zawsze satysfakcja klienta była dla nas najwyższym priorytetem.

Jesteśmy w stanie w każdej chwili pomóc podczas składania zamówienia lub podczas wystąpienia problemów technicznych.