APTEO CARE OPASKA ELASTYCZNA Z ZAPINKĄ 5 m x 10 cmWskazania:
Apteo Care Opaska elastyczna z zapinką 5 m x 10 cm to wyrób medyczny, który w zależności od stopnia ucisku nadaje się do stosowania jako opaska podtrzymująca opatrunki, opaska uciskowa, np. przy schorzeniach żylnych czy opaska usztywniająca do unieruchamiania stawów lub innych części ciała po urazach, skręceniach i uszkodzeniach układu kostno-stawowego.Właściwości:
Opaska elastyczna z zapinka Apteo Care jest wyrobem medycznym o uniwersalnym zastosowaniu, który w zależności od stopnia ucisku może spełniać różne funkcje. Stanowi ona niezbędnik dla wszystkich osób, które uprawiają sport zagrożonych urazami różnych części ciała. Jest to wyrób wielokrotnego użytku, który posiada wygodną zapinkę. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach. Tu: 5 m x 10 cm.Stosowanie:
Zakładaj opaskę zgodnie z potrzebą.
Nie stosuj jej bezpośrednio na ranę.Opakowanie:
1 sztuka
SYNOPTIS PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Krakowiaków 65
02-255 Warszawa
Polska
email: office@synoptispharma.com
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl