Elastopor Steril, Opatrunek jałowy włókninowy samoprzylepny z wkładem chłonnym to wyrób medyczny wykonany z hydrofobowej włókniny, przeznaczony do do pokrywania ran pooperacyjnych.
30 sztuk opatrunków jałowych z wkładem chłonnym o wymiarach: 8 cm x 10 cm.
Pokrywanie ran pooperacyjnych o małym i średnim wysięku.
Jałowy opatrunek włókninowy z wkładem chłonnym umieszczonym centralnie. Produkt wzbogacony hypoalergicznym klejem akrylowym. Dzięki niemu opatrunek nie przemieszcza się.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
ZARYS International Group
sp. z o.o. sp.k.
ul. Pod Borem 18
41-808 Zabrze
Polska
email:zarys@zarys.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl