Gift of Nature Prebiotyczne Serum do twarzy wrażliwej
Wskazania:
Gift of Nature Prebiotyczne Serum do twarzy wrażliwej to kosmetyk do intensywnej pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień i zaczerwienień.
Właściwości:
Serum Gift of Nature to kosmetyk do pielęgnacji twarzy z większą zawartością składników aktywnych od kremu, oraz o półpłynnej, łatwo wchłaniającej się konsystencji.
Lekkie i wydajne prebiotyczne serum do twarzy do cery wrażliwej z czarnuszką zmniejsza zaczerwienienia, łagodzi podrażnienia i dba o mikrobiom. Za pielęgnujące właściwości serum odpowiada m.in. olej z czarnuszki bogaty w składniki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych oraz w kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały, które łagodzą podrażnienia. Aktywny kompleks lipidowy otrzymany z dębu korkowego i oleju kokosowego, dodatkowo redukuje zaczerwienienia.
Serum do cery wrażliwej sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i gładsza, a jej odporność na podrażnienia zwiększona.
Skład:
INCI: Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric/ Succinic Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Nigella Sativa Seed Oil, Quercus Suber Bark Extract, Oak Root Extract, Propanediol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid, Cocos Nucifera Oil, Maltooligosyl Glucoside, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Pullulan , Silica, Lactic Acid, Parfum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
Stosowanie:
Nałożyć na oczyszczoną twarz, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia.
Opakowanie:
30 ml
Vis Plantis
ul.
Krakowska 87a
32-050 Skawina
Polska
email: sklep@visplantis.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl