Ivex syrop to wyrób medyczny w wygodnej do podania formie syropu, przeznaczony do stosowania w przypadku występowania kaszlu suchego i mokrego. Preparat może być stosowany u dzieci powyżej 1. roku życia i przez osoby dorosłe.
Wyciąg z bluszczu (Hedera helix) (DER 1-2:1) mianowany i standaryzowany na zawartość Hederagenin, miód wielokwiatowy, wyciąg z prawoślazu (Althea officinalis) bogaty w związki śluzowe, wyciąg z tymianku (Thymus vulgaris), fruktoza, woda oczyszczona, guma ksantanowa,(Thymus vulgaris)teryczny cytrynowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu.
Ivex syrop stosuje się w przypadku suchego i mokrego kaszlu.
Ivex dzięki obecności naturalnych ekstraktów tworzy warstwę ochronnego filmu na błonie śluzowej, która łagodzi kaszel, chroni przed podrażnieniami i poprawia działanie górnych dróg oddechowych. Łagodzi podrażnienia, chroni śluzówkę gardła i krtani oraz sprzyja usuwaniu wydzieliny.
Dzieci od 1 do 4 roku życia: 5 ml dwa razy dziennie.
Dzieci powyżej 4-go roku życia i dorośli: 10 ml dwa razy dziennie.
Nie stosować u dzieci poniżej 1. roku życia.
W przypadku dzieci do 3. roku życia przed podaniem syropu należy skonsultować się z lekarzem.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu.
200 ml
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon
799-350-550
Email
info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl