Jantar Szampon mineralny z esencją bursztynową i minerałami to produkt kosmetyczny opracowany z myślą o codziennym oczyszczaniu włosów i skóry głowy z zanieczyszczeń. Sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju włosów, a zwłaszcza tych łamliwych i wymagających regeneracji.
Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Amber Extract, Fucus Vesiculosus (Bladderwrack) Extract, Zinc PCA, Hydrolyzed Keratin, Magnesium PCA, Manganese PCA, Calcium PCA, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal.
Szampon mineralny z esencją bursztynową za sprawą swojej formuły, skutecznie odżywia, wzmacnia i chronią włosy od cebulek aż po same końce. Esencja bursztynowa wykazuje się silnymi właściwościami wzmacniających i regenerujących, dzięki czemu efektywnie chroni włosy przed uszkodzeniami, wygładza ich strukturę, zapobiega łamliwości i przywraca blask.
Do mycia każdego typu włosów.
Nałóż niewielką ilość produktu na zwilżone wodą włosy i skórę głowy, a następnie chwilę masuj aż do uzyskania piany. Na koniec spłucz obficie wodą.
Produkt tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie przepłukać wodą. Przechowywać w temperaturze 8-25 stopni Celsjusza.
LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Jugowicka 10 C
30-443 Kraków
Polska
email: biuro@farmona.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl