K2-Vitum forte 200 µg MK-7 to suplement opracowany z myślą o uzupełnieniu diety w witaminę K. Produkt dla osób dorosłych.
Olej tłoczony na zimno z nasion lnu (Linum usitatissimum), żelatyna (składnik otoczki), menachinon (witamina K2), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.
Składnik | 1 kapsułka | %RWS* |
Witamina K2 MK-7 | 200 μg | 266% |
Olej z nasion lnu w tym: kwas alfa-linolenowy (omega-3). | 450 mg 225 mg | - - |
%RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia
Suplement zawiera zawiera witaminę K2 – menachinon-7 (MK-7), składnik, który korzystnie wpływa na utrzymanie zdrowych kości. Skład wzbogacono również o olej lniany o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, do których należy kwas alfa-linolenowy (ALA). Kwas alfa-linolenowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Dorośli: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.
"OLEOFARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław
Polska
email: sekretariat@oleofarm.com
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl