Mydlarnia Cztery Szpaki, Król Laur, Mydło naturalne z olejem laurowym jest produktem kosmetyczny do pielęgnacji skóry ciała.
Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Shea Butterate, Sodium Laurate, Sodium Hempate, Montmorillonite, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Limonene*.
*składowe naturalnych olejków eterycznych
Mydło naturalne z olejem laurowym to kosmetyk do mycia i oczyszczania skóry ciała. Mydło posiada świeży zapach.
Do mycia skóry ciała.
Namydlić kostkę pod wodą do uzyskania piany, oczyścić nią skórę całego ciała, następnie spłukać.
Zaprzestanie stosowania w razie podrażnienia lub uczulenia na którykolwiek ze składników. Unikać okolic oczu. Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.
4SZPAKI SP. Z O.O. SP. K.
Ul. Polonijna 23
15-694 Fasty
Polska
email: online@4szpaki.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl