Nanobiotic MED+ Silver Dziąsła i Afty to wyrób medyczny opracowany w celu wspomaganialeczenia aft, pleśniawek, urazów, a także stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej. Produkt pomaga zapobiegać chorobom dziąseł i przyzębia.
Woda, gliceryna, guma celulosowa, srebro aXonnite®, aromat.
Żel Nanobiotic MED+ Silver Dziąsła i Afty o pojemności 15 ml.
Wspomaganie leczenia aft, pleśniawek, urazów, stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej oraz do zapobiegania chorobom dziąseł i przyzębia.
Wyrób medycznyNanobiotic MED+ Silver Dziąsła i Afty to żelowy opatrunek ochronny, który stanowi połączeniegumy celulozowej oraz srebra aXonnite®. Produkt działa antybakteryjnie,przyśpiesza redukcję zmian chorobowych oraz regenerację uszkodzonych miejsc, a takżechroni podrażnione miejsce przedniepożądanym wpływem czynników zewnętrznych.Żel stanowić może alternatywę w pielęgnacji zębów i dziąseł w przypadku braku pasty do zębów. Redukuje powstawanie osadu nazębnego, chronizęby i przyzębie przed gromadzeniem się bakterii oraz odświeża oddech.
3-4 razy dziennie nanosić żel na zmienione chorobowo miejsce. Po aplikacji przez około 30 minut powstrzymać się od picia i jedzenia przez około 30 minut. Nie wypłukiwać żelu z jamy ustnej.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
HEALTHCARE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Ignacego Mościckiego 1
24-110 Puławy
Polska
email: biuro@hcscience.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl