Preventic Extra to suplement diety z olejem z wątroby rekina, zawierający alkiloglicerole, skwalen oraz witaminy A, D i E. Wspiera funkcje biochemiczne, wspomaga odporność i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Zalecany dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia.
olej z watreby rekina (ryby i produkty pochodne), octan DL-alfa-tokoferylu. Składniki kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność glicerol.
Składniki | 1 kapsułka | 2 kapsułki |
Olej z wątroby rekina, w tym: | 500 mg | 1000 mg |
Wtamina A (ekwiwalent retinolu) | 132 µg (17%*) | 264 µg(33%*) |
witamina D | 2,5 µg (50%*) | 5 µg(100%*) |
Witamina E (ekwiwalent alfa-tokoferolu | 9,7 mg (81%*) | 19,4 mg(162%*) |
* RWS % – Referencyjna Wartość Spożycia
500 mg
Witamina A jest kluczowa dla utrzymania zdrowia błon śluzowych oraz skóry, a także niezbędna dla prawidłowego widzenia. Dodatkowo, wspiera właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego.
Witamina D ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia kości i zębów, ponieważ wspomaga efektywne wchłanianie wapnia i fosforu, co jest ważne dla ogólnego funkcjonowania organizmu. Oprócz tego, witamina D przyczynia się do dobrego działania systemu immunologicznego i zajmuje się regulacją podziału komórek.
Witamina E z kolei działa jako czynnik ochronny, pomagając chronić komórki przed szkodliwymi skutkami stresu oksydacyjnego.
Dorośli: raz dziennie po 2 kapsułki przed lub po posiłku.
Dzieci powyżej 3. roku życia: raz dziennie po 1 kapsułce przed lub po posiłku. Dzieciom zaleca się wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę. Podawać pod kontrolą osób dorosłych.
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
W okresie ciąży i czasie laktacji przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Nie stosować w przypadku reakcji nietolerancji (alergii) na którykolwiek ze składników suplementu.
Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem.
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
Polska
email: aflofarm@aflofarm.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl