Strep A Test to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego wykonania testu w celu wykrycia paciorkowców w wymazie z gardła.
W opakowaniu znajdują się:1 kasetka testowa, 1 wymazówka, 1 depresor języka, 1 pusta probówka z zakraplaczem, 1 fiolka STREP A TEST-R1, 1 fiolka STREP A TEST-R2, instrukcja obsługi.
Wyrób medycznyStrep A Test to test pozwalający na wykryciepaciorkowców β-hemolizujących grupy A w wymazie z gardła.
FARMABOL Sp. z o.o.
ul. T. Ociepki 4
34-600 Limanowa
Polska
email: info@farmabol.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl