Swiss Pharma VitaSwiss D Baby to suplement diety zawierający witaminę D, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz zdrowie kości i zębów. Produkt przeznaczony dla niemowląt po 1. miesiącu życia, dzieci, a także osób dorosłych. Suplement w formie kropli.
Oliwa z oliwek, cholekalcyferol (witamina D).
Składnik | 1 kropla | %RWS* | 2 krople | %RWS* | 4 krople | %RWS* |
Witamina D | 400 j.m. 10μg | 200% | 800 j.m. 20μg | 400% | 1600 j.m. 40μg | 800% |
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
Niemowlęta powyżej 1. miesiąca życia: 1 kropla dziennie.
Dzieci powyżej 12. miesiąca życia: 2 krople dziennie.
Dorośli: 4 krople dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyników z lekarzem lub farmaceutą.
SWISSPHARM 2.0 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Jana Boenigka 44/9
10-686 Olsztyn
Polska
email: biuro@swisspharm.com.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl