Tołpa Men Barber Krem do brody to produkt kosmetyczny opracowany dla mężczyzn z zarostem. Pielęgnuje, nawilża i pomaga w stylizacji.
Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Polyacrylate, Cera Alba, Steareth-20, Linum Usitatissimum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Peat Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Oryza Sativa Extract, Oryza Sativa Bran Oil, Zea Mays Starch, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Parfum, Polyglyceryl-4 Caprate, Tocopherol, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Methylpropanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
Zadbany zarost to nie tylko element stylu, ale także wyraz świadomej pielęgnacji. Krem do brody Tołpa Men Barber to wszechstronny kosmetyk, który odpowiada na potrzeby zarówno krótkiego zarostu, jak i dłuższej, wymagającej brody. Sprawdza się w każdej sytuacji – na co dzień, do pracy czy na specjalne okazje. Ponadto, krem intensywnie nawilża i odżywia zarówno brodę, jak i skórę twarzy pod zarostem, eliminując uczucie suchości i szorstkości.
Zarost.
Nabierz niewielką ilość kremu i rozmasuj w dłoniach, a następnie nanieś na zarost. Układaj brodę dłońmi lub przy użyciu szczotki barberskiej i stwórz pożądaną stylizację.
Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnień zaprzestać stosowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
BIELENDA GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Fabryczna 20/--
31-553 Kraków
Polska
e-mail: sklep@bielenda.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl