VISMED Nawilżające krople do oczu 0,18% - 20 x 0,3 ml
VISMED Nawilżające krople do oczu 0,18% - 20 x 0,3 ml

VISMED Nawilżające krople do oczu 0,18% - 20 x 0,3 ml

Producent
TRB Chemedica
Symbol magazynowy:
36044
28,46 zł

Dostawa od 9,99 zł

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

VisMed Nawilżające krople do oczu 0,18% to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w uczuciu suchego oka oraz w innych drobnych dolegliwościach nie związanych ze zmianami patologicznymi takimi jak uczucie pieczenia i zmęczenia oczu powstałe pod wpływem kurzu, dymu, suchego, ciepłego powietrza, klimatyzacji, intensywnej pracy z komputerem lub użycia soczewek kontaktowych.

Właściwości:

VisMed Nawilżające krople do oczu 0,18% powoduje długotrwałą ulgę przy zachowaniu maksimum komfortu. Roztwór jest hipotoniczny. Nie zawiera środków konserwujących. Właściwości fizyczne hialuronianu sodowego nadają preparatowi Vismed właściwości “wiskoelastyczne” oraz właściwości zatrzymywania wody. Vismed tworzy stabilną warstwę na powierzchni oka, która jest wolno usuwana w czasie mrugania.

Skład:

Składniki VisMed Nawilżające krople do oczu 0,18%:1 ml roztworu: hialuronian sodu 1,8 mg, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu, cytrynian sodu, chlorek magnezu, chlorek wapnia, woda do iniekcji.

Stosowanie:

Sposób użycia VisMed Nawilżające krople do oczu 0,18%: Otworzyć znajdującą się w kartoniku saszetkę zawierającą 20 minimsów. Oderwać jeden minims. Przez pokręcanie oderwać górną, spłaszczoną, końcówkę minimsa. Jeśli nie zostało inaczej zalecone wkroplić jedną lub dwie krople preparatu do worka spojówkowego oka tak często, jak to jest potrzebne. Po kilkukrotnym mrugnięciu roztwór zostanie rozprowadzony i uformuje przeźroczystą, długo utrzymującą się warstwę na powierzchni oka. Preparat może być także używany w trakcie noszenia soczewek kontaktowych (sztywnych bądź miękkich).

Opakowanie:

20 × 0,3 ml

PRODUCENT

TRB CHEMEDICA (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Belwederska 9A/5
00-761 Warszawa
Polska
email: biuro@trbchemedica.pl

Opinie o produkcie
Inni kupili również
Dicoflor Baby, probiotyk, krople, 5 ml
Pojemność [ml] : 5
Dicoflor Baby, probiotyk, krople, 5 ml27,12 zł
Kindii Pure, bawełniane płatki dla niemowląt, 60 sztuk
Emolium Dermocare, delikatna emulsja do kąpieli, 400 ml
Emolium Dermocare, emulsja do ciała, 400 ml
Pojemność [ml] : 400
Emolium Dermocare, emulsja do ciała, 400 ml53,89 zł
Emolium Intensive, krem specjalny, 75 ml
Pojemność [ml] : 75
Emolium Intensive, krem specjalny, 75 ml31,89 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 31,99 zł0%
Cena regularna: 32,21 zł-1%
Bebilon Prosyneo HA 3, mleko modyfikowane po 1. roku, 400 g
Bepanthen Baby, maść ochronna, 100 g
Pojemność [g]: 100
Bepanthen Baby, maść ochronna, 100 g33,89 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 35,90 zł-6%
Cena regularna: 38,37 zł-12%
Zapisz się na nasz newsletter!

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

Drogeria E-Melissa

Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź

W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.

Kontakt

Telefon
tel 799-350-550

Email
email info@e-melissa.pl

Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00

instagram facebook

Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?

Napisz na info@e-melissa.pl

Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Nasze certyfikaty
  • Solgar Approved
    Solgar Approved
  • TrustMate
    TrustMate
  • Viridian
    Viridian
  • Ceneo
    Ceneo
Dostarczamy
inPost
DPD
Orlen Paczka
Kupuj bezpiecznie
Przelewy24
Blik
PayPO
i więcej

© Drogeria Melissa 2025. All Right Reserved.
e-commerce platform by