Yango CircuVena
Wskazania:
Yango CircuVena to suplement diety stanowiący połączenie trzech ekstraktów roślinnych, które: wykazują się pozytywnym wpływem na stan i jakość naczyń krwionośnych, krążenie żylne, a także redukcję obrzęków czy uczucia ciężkich nóg.
Właściwości:
Suplement Yango CircuVena to preparat zawierający standaryzowany ekstrakt z ruszczyka kolczastego, dzikiej róży oraz pomarańczy chińskiej. Składniki te:
Skład:
Ekstrakt z korzenia ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus) standaryzowany na zawartość min. 5% ruskogeniny, ekstrakt z owoców pomarańczy chińskiej (Citrus sinensis) standaryzowany na zawartość min. 50% bioflawonoidów cytrusowych, ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) standaryzowany na zawartość min. 70% witaminy C. Skład kapsułki: celuloza roślinna.
Składnik aktywny: | 1 kapsułka: | 2 kapsułki: |
Ruszczyk kolczasty - ekstrakt | 150 mg | 300 mg |
w tym ruskogeniny (5%) | 7,5 mg | 15 mg |
Pomarańcza chińska - ekstrakt | 140 mg | 280 mg |
w tym bioflawodoidy cytrusowe (50%) | 70 mg | 140 mg |
Dzika róża - ekstrakt | 114 mg | 228 mg |
w tym witamina C (70%) | 80 mg (100%*) | (200%*) |
*RWS - Referencyjna wartość spożycia
Stosowanie:
1 kapsułka 2 razy dziennie.
Ważne informacje:
Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.
Opakowanie:
90 kapsułek
YANGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Granitowa 3/14
02-681 Warszawa
Polska
email: bok@yango.pl
Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie.
Drogeria E-Melissa
Senatorska 31
93-192 Łódź
W internetowej Drogerii Melissa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pielęgnacji oraz dbania o dom czy zdrowie - swoje i swoich najbliższych. Nasze przesyłki dostarczamy na czas, gwarantujemy doskonałe ceny i oferujemy szeroki wybór artykułów z różnych kategorii.
Telefon 799-350-550
Email info@e-melissa.pl
Biuro Obsługi Klienta Drogerii Internetowej:
pn. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 8:00 do 14:00
Masz pytanie odnośnie dermokosmetyków?
Napisz na info@e-melissa.pl